Reklamace

Výměna/vrácení zboží

Pokud se stane, že vám na zboží nebude vyhovovat střih nebo velikost je tu možnost výměny či vrácení. Nutné je však uskutečnit do 14 dnů od převzetí zásilky a taky nás před odesláním zboží zpět informovat na email pukpakpivo@gmail.com.

Každý obsah balíku je před odesláním pečlivě kontrolován, pokud se ovšem stane, že se k vám dostane nějakým nedopatřením poškozený či nesprávný kus, neprodleně nás o tom prosím informujte na e-mail: pukpakpivo@gmail.com.

Informujte nás prosím o veškerých skutečnostech. Pokud po převzetí zboží přijdeme na poškození, či jakékoliv zašpinění, o kterém jsme nebyli informováni, není možné, aby zboží podlehlo reklamaci, či vrácení.

Výměna zboží

Hned na úvod je nutné zmínit, že vámi objednané zboží může být posledním kusem, či nebude možnost vyměnit zboží za větší/menší velikost díky vyprodání zásob požadovaného kusu. V tomto případě vás prosíme, abyste se na nás  také obrátili skrz e-mail: pukpakpivo@gmail.com, kde s vámi probereme veškeré alternativy a postaráme se o vaši spokojenost.

Balík je nutné odeslat doporučeně Českou poštou na adresu: Ing. Jan Valder, U Hranic 3221/18, Praha 10, 100 00.  (Toto poštovné hradí kupující)

Následně přijaté zboží překontrolujeme a zašleme vámi požadované nové. (Toto poštovné hradí prodávající).

Pokud je zboží vyhodnoceno jako poškozené, bude vám vráceno na vaši adresu bez nároku na výměnu.

Zboží musí být zpět zasláno řádně zabalené v obálce nebo krabici tak, aby nedošlo k poškození zboží.

Zboží nesmí být nikterak užíváno ani práno.

Vrácení zboží

Vrácené zboží prosím zašlete doporučeně Českou poštou na adresu: Ing. Jan Valder, U Hranic 3221/18, Praha 10, 100 00. (Toto poštovné hradí kupující)

Po pečlivé kontrole vám bude vrácena částka (bez poštovného) na váš účet. Pokud je zboží vyhodnoceno jako poškozené, bude vám vráceno na vaši adresu bez nároku na vrácení peněz. Zboží musí být zpět zasláno řádně zabalené v obálce nebo krabici tak, aby nedošlo k jeho poškození.

Adresa pro výměnu a vrácení zboží

  • (zaslat vždy doporučeně Českou poštou)
  • Ing. Jan Valder
  • U Hranic 3221/18
  • 100 00 Praha 10

Základní informace
Informace o zboží
reCAPTCHA