Kdo jsme

  • 18.11.2021

Hokejový podcast Puk Pak Pivo baví posluchače už tisíce minut. Dominuje hokejová tématika, ale dozvíte se spoustu zákulisních informací! Ze života i z kabiny. Naše hosty zveme na pivo a bavíme se úplně stejně jako vy při poslechu. Podcast Puk Pak Pivo je především o hostech. Nabízíme legendy, aktivní hráče, trenéry, redaktory, mentální kouče, no prostě každého, kdo má hokej v srdci jako my a vy.

Valdy

Valdy se v hokejovém prostředí pohybuje od malička. Jako hráč se podílel na mnoha titulech v pražském přeboru s tou nejlepší hokejovou partičkou a zároveň je s týmem UK Praha několikanásobný vítěz EUHL. Mino jiné je spoluzakladatel hokejového projektu Czech Jets a mladými puškami se účastní turnajů v Miami, Las Vegas, Los Angeles, Dubaji, Abu Dhabí a Číně. Aktuálně marketingový manažer kladenských Rytířů přijal od Brejchyče osudové pozvání na pivo v Kantýně a od té doby jsou parťáci.

Brejchyč

Nezkrotitelný a temperamentní mustang, do kterého padají škopky jako by měl bezedné břicho. Nekonečná zásobárna historek a příběhů z celého světa a za každého odvětví. Na ledě nespoutaný a nekompromisní. Jeko přímočaré góly a tvrdé hity pomáhají již tradičně černošickým Čéčkám k umístění vysoko ve Středočeském kraji. Autor nápadu Puk Pak Pivo má za sebou i mezinárodní misi v NCAA III, která skončila dřív, než stačili poznat Tomáše v celé jeho kráse. Nebo ho poznali víc, než bylo potřeba?


Napsat hodnocení

Hodnocení hvězdičkami

Nové epizody

Epizoda 139: David Výborný

Epizoda 139: David Výborný

  • 20.05.2024
  • Hodnocení (0)

Tentokrát jsme si povídali s Davidem Výborným, hvězdou Columbusu Blue Jackets a pětinásobným mistrem světa. Jak si užívá další šampionát v Praze?

Zobrazit epizodu
Epizoda 138: Michal Barinka

Epizoda 138: Michal Barinka

  • 17.05.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 138. dílu byl naším hostem Michal Barinka, který mluvil o působení v různých zahraničních klubech. Jak vzpomíná na Chicago Blackhawks?

Zobrazit epizodu
Epizoda 137: Pavel Kousal a Radim Zohorna

Epizoda 137: Pavel Kousal a Radim Zohorna

  • 09.05.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 137. dílu přišli dva hosté. Pavel Kousal ze Sparty Praha a Radim Zohorna, který působil naposledy v Pittsburghu Penguins!

Zobrazit epizodu
Epizoda 136: Daniel Voženílek

Epizoda 136: Daniel Voženílek

  • 07.05.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 136. dílu jsme si pozvali mistra ELH Daniela Voženílka, který je velkou oporou Ocelářů Třinec. Jak prožíval dramatické boje play-off se Spartou a Pardubicemi?

Zobrazit epizodu

Nové zboží

Ponožky bílé

Ponožky bílé

Kvalitní ponožky s motivy Puk Pak Pivo ve všech velikostech!..

269 Kč