Kdo jsme

  • 18.11.2021

Hokejový podcast Puk Pak Pivo baví posluchače už tisíce minut. Dominuje hokejová tématika, ale dozvíte se spoustu zákulisních informací! Ze života i z kabiny. Naše hosty zveme na pivo a bavíme se úplně stejně jako vy při poslechu. Podcast Puk Pak Pivo je především o hostech. Nabízíme legendy, aktivní hráče, trenéry, redaktory, mentální kouče, no prostě každého, kdo má hokej v srdci jako my a vy.

Valdy

Valdy se v hokejovém prostředí pohybuje od malička. Jako hráč se podílel na mnoha titulech v pražském přeboru s tou nejlepší hokejovou partičkou a zároveň je s týmem UK Praha několikanásobný vítěz EUHL. Mino jiné je spoluzakladatel hokejového projektu Czech Jets a mladými puškami se účastní turnajů v Miami, Las Vegas, Los Angeles, Dubaji, Abu Dhabí a Číně. Aktuálně marketingový manažer kladenských Rytířů přijal od Brejchyče osudové pozvání na pivo v Kantýně a od té doby jsou parťáci.

Brejchyč

Nezkrotitelný a temperamentní mustang, do kterého padají škopky jako by měl bezedné břicho. Nekonečná zásobárna historek a příběhů z celého světa a za každého odvětví. Na ledě nespoutaný a nekompromisní. Jeko přímočaré góly a tvrdé hity pomáhají již tradičně černošickým Čéčkám k umístění vysoko ve Středočeském kraji. Autor nápadu Puk Pak Pivo má za sebou i mezinárodní misi v NCAA III, která skončila dřív, než stačili poznat Tomáše v celé jeho kráse. Nebo ho poznali víc, než bylo potřeba?


Napsat hodnocení

Hodnocení hvězdičkami

Nové epizody

Epizoda 127: Ondřej Kaše

Epizoda 127: Ondřej Kaše

  • 23.10.2023
  • Hodnocení (0)

Ve 127. dílu jsme důkladně probrali život s hvězdou Litvínova, která má zkušenosti z Anaheimu a Toronta. Seznamte se, Ondřej Kaše!

Zobrazit epizodu
Epizoda 126: Petr Nedvěd

Epizoda 126: Petr Nedvěd

  • 02.10.2023
  • Hodnocení (0)

Ve 126. dílu jsme si popovídali s Petrem Nedvědem, GM národního týmu a dlouholetým hráčem Pittsburghu Penguins nebo New Yorku Rangers.

Zobrazit epizodu
Epizoda 125: Patrik Eliáš

Epizoda 125: Patrik Eliáš

  • 18.09.2023
  • Hodnocení (0)

Tentokrát se stal naším hostem legendární útočník Devils Patrik Eliáš! Užijte si 125. epizodu se slavným třebíčským rodákem!

Zobrazit epizodu
Epizoda 124: David Pastrňák

Epizoda 124: David Pastrňák

  • 04.09.2023
  • Hodnocení (0)

V nové sezoně začneme opravdu stylově! Naším hostem se stal ve 124. epizodě hvězdný David Pastrňák, tak příjemnou zábavu!

Zobrazit epizodu

Nové zboží

Ponožky bílé

Ponožky bílé

Kvalitní ponožky s motivy Puk Pak Pivo ve všech velikostech!..

269 Kč
Tričko bílé

Tričko bílé

Bílé tričko Puk Pak Pivo s vyšitou grafikou na zádech a malým logem vepředu. Limitovaná edice 100 ku..

649 Kč
Tričko černé

Tričko černé

Černé tričko Puk Pak Pivo s vyšitou grafikou na zádech a malým logem vepředu. Limitovaná edice 100 k..

649 Kč
Mikina PPP

Mikina PPP

Už je to tady! Mikiny jsou ready a teď budete na zimáku vypadat stylově!..

999 Kč
Snap "p"

Snap "p"

Nová kolekce merche je tady a s ní i snap ve dvou barvách. Kterou si objednáš ty?..

569 Kč