Partneři

Radegast index

Metrika hokejových bojovníků, to je Radegast index. Statistika oceňuje hlavně hráče, kteří nejsou během hry tolik vidět, ale bez jejichž práce se neobejde žádný tým. Řeč je o obráncích - borcích - kteří svou bojovnost trénovat nemusí. Tu mají totiž od narození ve své krvi!

Radegast index je složen ze tří parametrů: plusový či minusový bod získají hráči za pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech. „Hit“ soupeře je ceněn jedním bodem, stejným počtem, tedy jedním bodem, je hodnocena také každá zablokované střela soupeře.

Vítěz metriky je vyhlašován každý měsíc po dobu základní části soutěže. Ten nejlepší pak odehraje všechny zápasy následujícího měsíce v zelené helmě, symbolu bojovníků. Celkový vítěz Radegast indexu si odnese kamennou helmu, kterou převezmu při galavečeru Hokejista sezóny.

Střída sport - CCM

Společnost STŘÍDA SPORT je na trhu od roku 1996 a je oficiálním distributorem kanadské hokejové značky CCM pro český, slovenský a maďarský trh. Provozuje maloobchodní síť kamenných prodejen a je velkoobchodním partnerem pro prodejny a e-shopy se sportovním vybavením. Nedílnou součástí je týmový servis profesionálních klubů a hokejových federací. Mezi největší zákazníky patří Český svaz ledního hokeje, Maďarská hokejová federace, řada extraligových klubů nebo e-shop se sportovním vybavením Sportega.

Goldfingers

Vítej v nejlepším strip klubu v Praze a ve světě erotické fantazie. Svěř se do naší péče a nech se hýčkat. Každý večer na tebe čeká dechberoucí show, smyslné a sexy tanečnice a ultimátní zážitky na celý život.

Goldfingers nabízí non-stop zábavu a show v luxusním prostředí bývalého divadla. Program a jména tanečnic zveřejňujeme ten daný den vždy mezi 19. a 20. hodinou.

Staň se součástí neopakovatelného večera v nejlepším strip klubu v Praze. Přejeme ti příjemnou zábavu