Epizoda 144: Allan Walsh

  • 01.07.2024
  • 0
Epizoda 144: Allan Walsh

Montrealský rodák Allan Walsh je jedním z nejznámějších hokejových agentů v zámoří. V epizodě 144 si s námi popovídal o svém oblíbeném sportu.


Je to slavná osobnost, která zastupuje i české hráče při jednání s kluby NHL. Allan Walsh měl úspěšně rozjetou právnickou kariéru, ale v polovině devadesátých let se začal věnovat hokeji. V minulosti vyjednal smlouvy řadě českých reprezentantů a pomohl jim rozvíjet kariéru v zámoří. V současnosti patří mezi jeho svěřence Filip Hronek z Vancouveru Canucks, Radek Faksa z Dallasu Stars, Jan Rutta ze San Jose Sharks nebo David Jiříček, talentovaný junior patřící do sestavy Columbusu Blue Jackets.

Allan dále zastupuje i hvězdy, jako jsou Jonathan Huberdeau, Marc-André Fleury nebo David Perron. V minulosti spojil své jméno s Martinem Havlátem, který je v současnosti členem realizačního týmu národního mužstva, dlouhou dobu spolupracoval také se Zbyňkem Michálkem, dalším z úspěšných českých hráčů v nejslavnější hokejové lize světa. Allan pracuje ve společnosti Octagon-Hockey, která má pod svými křídly řadu sportovních hvězd. Například, patří sem Mikko Rantanen z Colorada Avalanche nebo Leon Draisaitl z Edmontonu Oilers! S Allanem jsme probrali jeho kariéru právníka a také to, jak se vlastně dostal k hokeji. Byly jeho začátky v branži obtížné? A jak se mu zastupují čeští hráči? Povídali jsme si také o Jakubu Voráčkovi nebo o tom, jak se tomuto slavnému agentovi líbilo v ČR.  Video epizoda


Audio podcast


Přihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru na Herohero

Zobrazit bonusový obsah na Herohero

Hodnocení (0)


Napsat hodnocení

Hodnocení hvězdičkami

Tags: Allan Walsh, Jakub Voráček, Filip Hronek, Jonathan Huberdeau, Marc André Fleury, David Perron, Leon Draisaitl, Edmonton Oilers, Mikko Rantanen, Colorado Avalanche, Jan Rutta, San Jose Sharks, Vancouver Canucks, Zbyněk Michálek, Octagon Hockey, Radek Faksa, Dallas Stars, David Jiříček, Columbus Blue Jackets.


Nové epizody

Epizoda 148: Darren Banks

Epizoda 148: Darren Banks

  • 19.07.2024
  • Hodnocení (0)

V epizodě s pořadovým číslem 148 byl s námi Darren Banks, Kanaďan, který si zahrál v jednom týmu s Vladimírem Růžičkou nebo Jozefem Stümpelem!

Zobrazit epizodu
Epizoda 147: Matyáš Šapovaliv

Epizoda 147: Matyáš Šapovaliv

  • 15.07.2024
  • Hodnocení (0)

Tentokrát jsme si pozvali centra ve službách Vegas Golden Knights! Matyáš Šapovaliv je jednou z největších českých nadějí v zámoří!

Zobrazit epizodu
Epizoda 146: Zdeněk Matějovský

Epizoda 146: Zdeněk Matějovský

  • 14.07.2024
  • Hodnocení (0)

Naším dalším hostem se stal sportovní novinář Zdeněk Matějovský, který po emigraci do Kanady zasvětil život Montrealu Canadiens!

Zobrazit epizodu
Epizoda 145: David Jiříček

Epizoda 145: David Jiříček

  • 09.07.2024
  • Hodnocení (0)

Tentokrát jsme si pozvali Davida Jiříčka! Obránce Columbusu Blue Jackets, který patří k největším českým talentům, má na svém kontě bronz z MS 2022!

Zobrazit epizodu