Epizoda 120: Ondřej Šnaidauf

  • 19.04.2023
  • 0
Epizoda 120: Ondřej Šnaidauf

V naší 120. epizodě jsme měli hosta z ČSLH, který dříve pracoval také pro Fortunu. Seznamte se, Ondřej Šnaidauf!

Naším dalším hostem v Puk Pak Pivo byl Ondřej Šnaidauf, který je v současnosti Sales and Marketing Director ČSLH. Společně jsme si povídali o letošním extraligovém play-off a hráčích, které v něm sledujeme. Probírali jsme také na nižší české soutěže, tématem hovoru byly i týmy Kralup nad Vltavou nebo Znojma. Mimochodem, pamatujete si ještě televizní záběry z kamery v helmě? Byl to velmi netradiční pohled na hokejové zápasy, který diváka vtáhl do děje.

Ondřej Šnaidauf v minulosti také šest let pracoval pro sázkovou kancelář Fortuna, kde působil jako manažer sponzoringu. Aktivně se také věnuje hokejové dráze, v ročníku 2007/2008 nastupoval za berounskou juniorku. Dlouhá léta hraje za HK Králův Dvůr, tým, který stabilně patří do čtvrté nejvyšší soutěže, kde hrají například i SK Draci Bílina či Technika Hockey Brno. Ondřej je v NHL dlouholetým fanouškem Bostonu Bruins.

Pokud ještě nejste registrováni u sázkové kanceláře Fortuna, vyzkoušejte promo kód PUKPAKPIVO. Čeká na vás atraktivní bonus!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Hazardních her se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.


Video epizoda


Audio podcast


Přihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru na Herohero

Zobrazit bonusový obsah na Herohero

Hodnocení (0)


Napsat hodnocení

Hodnocení hvězdičkami

Tags: Fortuna, ELH, Extraliga ledního hokeje, Boston Bruins, NHL, ČSLH, Ondřej Šnaidauf, HK Králův Dvůr, SK Draci Bílina, Technika Hockey Brno.


Nové epizody

Epizoda 148: Darren Banks

Epizoda 148: Darren Banks

  • 19.07.2024
  • Hodnocení (0)

V epizodě s pořadovým číslem 148 byl s námi Darren Banks, Kanaďan, který si zahrál v jednom týmu s Vladimírem Růžičkou nebo Jozefem Stümpelem!

Zobrazit epizodu
Epizoda 147: Matyáš Šapovaliv

Epizoda 147: Matyáš Šapovaliv

  • 15.07.2024
  • Hodnocení (0)

Tentokrát jsme si pozvali centra ve službách Vegas Golden Knights! Matyáš Šapovaliv je jednou z největších českých nadějí v zámoří!

Zobrazit epizodu
Epizoda 146: Zdeněk Matějovský

Epizoda 146: Zdeněk Matějovský

  • 14.07.2024
  • Hodnocení (0)

Naším dalším hostem se stal sportovní novinář Zdeněk Matějovský, který po emigraci do Kanady zasvětil život Montrealu Canadiens!

Zobrazit epizodu
Epizoda 145: David Jiříček

Epizoda 145: David Jiříček

  • 09.07.2024
  • Hodnocení (0)

Tentokrát jsme si pozvali Davida Jiříčka! Obránce Columbusu Blue Jackets, který patří k největším českým talentům, má na svém kontě bronz z MS 2022!

Zobrazit epizodu