PPP on the road: Stadium series Devils VS Flyers

  • 29.02.2024
  • 0
PPP on the road: Stadium series Devils VS Flyers

Chtěli byste zažít atmosféru NHL? Pojďte se s námi podívat, jaké to bylo na Metlife stadium mezi sedmdesáti tisíci diváky.

Národní hokejová liga, to je pojem, který v tomto sportu znamená opravdu nejvíc. Každý mladík z Evropy se sem chce probojovat, je to velká výzva i pro juniory z Kanady a USA. Podívejte se s námi na napínavý souboj mezi Devils a Flyers! Vychutnali jsme si NHL opravdu ve velkém!

Společnost nám dělal Jakub Voráček, který v zámořské nejvyšší soutěži odehrál přes tisíc utkání a zahrál si také hned na šesti světových šampionátech. Metlife stadium je arénou, která hostila v minulém roce například souboj Manchesteru United a Arsenalu, dobře ji znají také fanoušci Eda Sheerana. Jeho koncert navštívilo skoro 90 tisíc fanoušků! Přinášíme exkluzivní záběry z našeho výletu, kdy jsme si popovídali s několika fanoušky, koupili si pivo a užili si báječnou atmosféru nejslavnější hokejové soutěže této planety. Zápasy pod širým nebem jsou v dnešní NHL velmi populární. Zažijte s námi ceremoniál před utkáním a také oslavy nadšených fanoušků Devils, kteří se radovali z bleskové trefy švýcarského útočníka Nico Hischiera. Devils nakonec vyhráli 6:3, jeden bod si připsal také český útočník ve službách Ďáblů Ondřej Palát.


Video epizodaPřihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru na Herohero

Zobrazit bonusový obsah na Herohero

Hodnocení (0)


Napsat hodnocení

Hodnocení hvězdičkami

Tags: NHL, Jakub Voráček, Nico Hischier, Ed Sheeran, Metlife Stadium, New Jersey Devils, Philadelphia Flyers, Ondřej Palát.


Nové epizody

Epizoda 135: Dominik a Jakub Frodlovi

Epizoda 135: Dominik a Jakub Frodlovi

  • 23.04.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 135. dílu byli našimi hosty Dominik a Jakub Frodlovi. Bratrské duo, které zná snad každý fanoušek české nejvyšší soutěže!

Zobrazit epizodu
Epizoda 134: Tomáš Rolinek

Epizoda 134: Tomáš Rolinek

  • 15.04.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 134. dílu jsme se setkali s Tomášem Rolinkem! Představí se kapitán mistrů světa, dlouholetá opora Sparty, Pardubic nebo Magnitogorsku!

Zobrazit epizodu
Epizoda 133: Václav Sýkora

Epizoda 133: Václav Sýkora

  • 10.04.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 133. epizodě byl naším hostem Václav Sýkora. Dlouholetý trenér Kladna si zkusil i několik zahraničních angažmá. Poslechněte si jeho příběh!

Zobrazit epizodu
Epizoda 132: Petr Bříza

Epizoda 132: Petr Bříza

  • 25.03.2024
  • Hodnocení (0)

Ve 132. dílu jsme si pozvali Petra Břízu. Brankářská legenda má za sebou působení v řadě manažerských funkcí a připravuje se na MS v hokeji 2024 v Praze.

Zobrazit epizodu

Nové zboží

Ponožky bílé

Ponožky bílé

Kvalitní ponožky s motivy Puk Pak Pivo ve všech velikostech!..

269 Kč
Tričko bílé

Tričko bílé

Bílé tričko Puk Pak Pivo s vyšitou grafikou na zádech a malým logem vepředu. Limitovaná edice 100 ku..

649 Kč
Tričko černé

Tričko černé

Černé tričko Puk Pak Pivo s vyšitou grafikou na zádech a malým logem vepředu. Limitovaná edice 100 k..

649 Kč
Mikina PPP

Mikina PPP

Už je to tady! Mikiny jsou ready a teď budete na zimáku vypadat stylově!..

999 Kč